Titles you rated
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Life After BethRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 1.5
TriangleRated ★ 4.5
TracersRated ★ 4.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
Police Story 2013Rated ★ 3.5
AbductionRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 1.5
The TouristRated ★ 4.0
American UltraRated ★ 4.5
HannaRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
The Expendables 2Rated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 1.0
SpectreRated ★ 5.0