Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5