Movies
Ratings
152
SicarioRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.0