Movies
Ratings
79
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5