Series
Ratings
30
Why Women KillRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0