Series
Ratings
98 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5 When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
 AdolescenceRated ★ 4.0 AdolescenceRated ★ 4.0
 Mask GirlRated ★ 2.5 Mask GirlRated ★ 2.5
 MovingRated ★ 3.5 MovingRated ★ 3.5
 D.P. Season 2Rated ★ 3.5 D.P. Season 2Rated ★ 3.5
 Beef Season 1Rated ★ 4.5 Beef Season 1Rated ★ 4.5
 Crash Course in RomanceRated ★ 1.5 Crash Course in RomanceRated ★ 1.5
 The Glory Part 2Rated ★ 3.0 The Glory Part 2Rated ★ 3.0
 Love Catcher in BaliRated ★ 2.0 Love Catcher in BaliRated ★ 2.0
 EXchange Season 2Rated ★ 3.0 EXchange Season 2Rated ★ 3.0
 Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5 Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
 Love to Hate YouRated ★ 2.5 Love to Hate YouRated ★ 2.5
 The Glory Part 1Rated ★ 3.5 The Glory Part 1Rated ★ 3.5
 Stranger ThingsRated ★ 4.0 Stranger ThingsRated ★ 4.0
 Big MouthRated ★ 2.5 Big MouthRated ★ 2.5
 Flower of EvilRated ★ 4.0 Flower of EvilRated ★ 4.0
 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5 Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
 Narco-SaintsRated ★ 3.5 Narco-SaintsRated ★ 3.5
 Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5 Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
 Shared Office HookupRated ★ 2.0 Shared Office HookupRated ★ 2.0