Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5