Movies
Ratings
93- The ScamRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0