Series
Ratings
82
Sweet 18Rated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 2.0
Stock FlowerRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Summer ScentRated ★ 5.0
RomanceRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
All InRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 5.0
Spring WaltzRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- IslandRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0