Movies
Ratings
294
KlausRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
ExitRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The True-taste ShowRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0