Movies
Ratings
102
Becoming JaneRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 0.5
The IllusionistRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.5- Romeo and JulietRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 2.0
Untold ScandalRated ★ 1.5
Lovers' ConcertoRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 2.0