Movies
Ratings
380
BallerinaRated ★ 3.5
The PactRated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0