Movies
Ratings
68
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 4.5
ChawRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
MontageRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0