Movies
Ratings
30
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 0.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 0.5
Death BellRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5