Series
Ratings
270
Full HouseRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 1.5
My Fair LadyRated ★ 1.5
HeartstringsRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 1.5
School 2013Rated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
May QueenRated ★ 1.5- Smile, YouRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Panda and HedgehogRated ★ 1.0
Nail Shop ParisRated ★ 1.0