Movies
Ratings
18
SecretRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.5