Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 3.5
Voices of a Distant StarRated ★ 2.5
The Princess and the PilotRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.0- Ghost MessengerRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
King of ThornRated ★ 3.0
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 4.0
Ghost in the Shell Arise: Border 2 - Ghost WhispersRated ★ 3.5