Movies
Ratings
30
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5