Movies
Ratings
116
FrozenRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5