Titles you rated
Worst WomanRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0