Titles you rated
Love LetterRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 2.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.0
DaybreakersRated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.0
Spy KidsRated ★ 3.5
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
NoahRated ★ 1.5