Titles you rated
My Rosy LifeRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
In Still Green DaysRated ★ 4.0