Series
Ratings
99
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Into the Fire: The Lost DaughterRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 5.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Escape at DannemoraRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5