Movies
Ratings
648
BlindnessRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The PagemasterRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Central StationRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5