Movies
Ratings
80
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0