Series
Ratings
106- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Rosy LoversRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5