Titles you rated
- All Bark No BiteRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
The ChaseRated ★ 2.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.5
The TerminalRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5