Movies
Ratings
576- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
La maison de HimikoRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 1.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.0