Movies
Ratings
457
The Hurt LockerRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
No Good DeedRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 3.0
Richard JewellRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
PolarRated ★ 2.5
Sand CastleRated ★ 4.0