Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Ugly DeliciousRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5