Movies
Ratings
222
Suck Me ShakespeerRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Under the Tuscan SunRated ★ 0.5- The Beautiful PersonRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SisterRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
City of AngelsRated ★ 3.0
La Femme NikitaRated ★ 4.0
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0