Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5