Titles you rated
Golden TimeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
TripleRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0