Series
Ratings
79
Apple Cider VinegarRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
RottenRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5