Titles you rated
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 3.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 0.5
FlightRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 3.0
A Bold FamilyRated ★ 2.5
Saw 3DRated ★ 1.0
Two MoonsRated ★ 1.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 1.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 1.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 0.5
When I Turned NineRated ★ 1.5
Final Destination 5Rated ★ 1.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0