Movies
Ratings
530- The UglyRated ★ 2.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
The CulpritRated ★ 3.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
One LifeRated ★ 3.5
Juror #2Rated ★ 2.0
FollowingRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Red DragonRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0