Titles you rated
Queen MantisRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5