Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Change-UpRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5