Series
Ratings
33
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0