Titles you rated
Summer ScentRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0