Titles you rated
HolidateRated ★ 1.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
VacationRated ★ 3.0
Anchorman: The Legend of Ron BurgundyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The StingRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.5
AntzRated ★ 4.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
ElfRated ★ 5.0