Movies
Ratings
298
PhantomRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 5.0
The Tree of LifeRated ★ 2.5
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0