Titles you rated
Princess HoursRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Beautiful MindRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0