Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Bigger Stronger Faster*Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5- BrotherRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 5.0