Movies
Ratings
245
ConclaveRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5