Series
Ratings
60
Beef Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0- Old Enough! Season 2Rated ★ 4.0
Daughters of DestinyRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Way of the Househusband Season 2Rated ★ 4.0
Wild BabiesRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 3.5