Series
Ratings
30
One Punch ManRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5