Movies
Ratings
271
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 2.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5