Titles you rated
- Sgt. FrogRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.0
- 아따맘마 리마스터Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5