Titles you rated
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.5